Tina töö

Tarade paigaldamine

Ventilatsioon

Me projekteerime, paigaldame ja teostame igasuguse keerukusega ventilatsioonisüsteemide, olgu see siis eramaja või tootmiskoht.

Kogu tööd teostab sertifitseeritud spetsialist, kellel on suurepärane idee selle kohta, millised uued tehnoloogiad ja seadmed tänapäeva turul pakuvad. Tänu sellele saame pakkuda oma klientidele energiasäästlikke ja uuenduslikke lahendusi, seadmeid, materjale.

Lõppetapis saab klient sertifikaadi tehtud töö ja kõigi vajalike jooniste kohta, milles on üksikasjalikult kirjeldatud süsteemi paigaldamist ja õhukanalite juhtimist tõhusaks edasiseks toimimiseks.

Piirded ja trepid

Ehitus- ja maastikufirma «Avada Group OÜ» toodab üksikute projektide jaoks trepid, piirdeid ja metallist piirdeid. Iga tooteliigi eesmärk on üsna spetsiifiline, kvaliteet on kõrge, tagatised on pikad ning hinnad ja ostutingimused rõõmustavad kliente.

Kas soovid paigaldada turvaelementi taskukohase hinnaga, eeldusel, et nad vastavad kõrgetele esteetilistele nõuetele ja on suurepärase kvaliteediga? Selline võimalus tekib kõigile, kes taotlevad firma «Avada Group OÜ», kus on sellised piirded ja muud metallist tooted, mis kõik vastavad esteetilistele nõuetele ja mida iseloomustavad kõrged tehnilised näitajad.

Saada taotlus ja saada eripakkumine