Plekksepatööd

Aedade paigaldamine

Ventilatsioonitööd

Projekteerime, paigaldame ja teostame igasuguse keerukusega ventilatsioonisüsteemide kasutuselevõttu, olgu see siis eramu või tootmiskoht.

Kõiki töid teostab sertifitseeritud spetsialist, kellel on suurepärane ettekujutus uute tehnoloogiate ja seadmete kohta, mida tänapäevane turg pakub. Tänu sellele saame pakkuda oma klientidele energiasäästlikke ja innovaatilisi lahendusi, seadmeid, materjale.

Viimases etapis saab klient akti tehtud töö kohta ja kõik vajalikud joonised, milles on üksikasjalikult kirjeldatud seadmete paigaldamise ja kanalite juhtimise süsteemi edasiseks tõhusaks kasutamiseks.

Piirded ja trepid

Ehitus- ja maastikuettevõte “Avada Group OÜ” toodab üksikprojektide jaoks treppe, treppe piirdeid ja metallpiirdeid. Iga tootetüübi eesmärk on üsna konkreetne, kvaliteet on kõrge, garantiid on pikad, samas kui hinnad ja ostutingimused pakuvad klientidele rõõmu.

Kas soovite paigaldada piirded taskukohase hinnaga, eeldusel, et need vastavad kõrgetele esteetilistele nõuetele ja on suurepärase kvaliteediga? Selline võimalus ilmub kõigile, kes võtavad ühendust Avada Group OÜ-ga. ” Meil valmistatakse just sellised piirdeid ja muud metalltooted, igat tüüpi. Kõik need vastavad esteetilistele nõuetele ja kõrge tehniliste näitajatega.

    SAATA TAOTLUSE ERIPAKKUMISE SAAMISEKS