Paigaldustööd

Plaatimistööd

Sillutiseplaatide atraktiivne välimus ja vastupidavus muudavad ta asendamatuks materjaliks mis tahes territooriumi parendamisel. Hea sillutuskivi valimine on pool võitlust. Olulist rolli mängib sillutusplaadi paigaldamine. Plaatide eluiga ja teie õue ilu sõltuvad sellest, kui hästi tööd on tehtud.

Meie eksperdid teosta kõiki teie krundiga seotud kujundustööd kvalitatiivselt, kiiresti ja odavalt.

Drenaažisüsteemid

Hoone või puhkeala territooriumi arendamisel sageli tekkib vjadus paigaldada krundile drenaažisüsteemi. Meie ettevõtte spetsialistid pakuvad kõiki paigaldusteenuseid, teostades oma tööd kiiresti, tõhusalt ja kasutades kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid.

Professionaalne drenaaži süsteemi paigaldus õige projekteerimisega võib lahendada korraga mitu väga olulist ülesannet:

  • põhjavee taseme alandamine;
  • drenaažisüsteemi paigaldamine (tormide äravool) tagab pikaajalise vee äravoolu liigse sademete tagajärjel (eriti oluline savimulla puhul);
  • operatiivne vee äravool, võimaldab teostada tööd ehitustööplatsil kohe peale pinnase sulatamist.

Mahutite paigaldamine

Veemahuteid on vaja igas suvilas, sõltumata teie tarbimisest ja sellest, kas territooriumil on olemas veevarustus. Mahuteid on mitut tüüpi, mis erinevad otstarbe, kuju ja materjali poolest, millest need on valmistatud.

Meie ettevõtte spetsialistid pakuvad kõiki paigaldusteenuseid, teostades oma tööd kiiresti, tõhusalt ja kasutades kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid.

Teede alused

Teed võimaldavad teil liikuda krundil või aias, olles samal ajal aiakujunduse elemendiks. Neid kasutatakse lingina lillepeenarde, puude, põõsaste ja muude komponentide vahel, samuti krundi tsoneerimiseks ja tänavalt eraldamiseks. Kuid enamikul juhtudel säilitavad aiateed utilitaarse funktsiooni.

Pakume teede loomist igasuguse keerukusega maastikuprojektidele mis tahes materjalidest.

Poleerimismasinad

Kastmissüsteemi projekteerimine ja paigaldamine eeldab: aiamaa krundi plaani koostamist, niisutussüsteemi võimsuse kindlaksmääramist, sprinklerite tüüpide valimist, sprinklerite asukoha skeemi koostamist, sprinklerite jagamist tsoonideks, torustike paigutust, ventiilide asukohta ja kohta, kus süsteem on ühendatud tsentraalse veevarustuse või muu veeallikaga.

Kõik ülaltoodu teostavad kvalitatiivselt ja lühikese aja jooksul meie ettevõtte spetsialistid, pöördudes nende poole saate oma plaane kiiresti ja täpselt ellu viia, kulutades samal ajal minimaalselt ressursse.

    SAATA TAOTLUSE ERIPAKKUMISE SAAMISEKS