Haljastus ja heakorratööd

Haljastus ja haljastus

Moodne suvila või eramaja on mugav koht hea puhkuseks. Nende eeliseks on, et neil on täiendav territoorium.
Samal ajal saate teha igasuguse maastiku kujunduse, et muuta maja ilusaks ja originaalseks, kõige olulisemaks tingimuseks on maastikukujundus.
Lõppude lõpuks, lilled, rohelised, rohi – kõik see on silmale meeldiv, rahustab ja annab rahulolu, kui ala on suur, siis ei saa ilma aiata, kus on lillepeenrad, vaatetorn või isegi dekoratiivne tiik.

 

Weedi kontroll

Suvehooaja ootuses on see teenus eriti oluline.
Kuid mitte ainult suvel elavad inimesed pöörduvad tema poole.

Meie klientideks on kommunaalteenused, suurettevõtted ja laondusettevõtted. Kui on vaja kiiresti ja tõhusalt vabaneda umbrohtudest, on meie spetsialistid valmis aitama.

Puu eemaldamine

Meie töö põhirõhk on puude professionaalne lõikamine. Ohtlike, kuiva, hädaolukorra puude isepuhastus dachast või kohast võib olla tõeline probleem ja ohtlik sündmus. Sageli ei ole võimalik puid kiiresti ja ilma tagajärgedeta eemaldada, kui teil ei ole nõuetekohast varustust ja ei ole varustatud sobiva tööriistaga. Pakume puude lõikamise teenuseid, tagades külgnevate objektide turvalisuse, olenemata nende lähedusest.

Tagame täieliku rahalise vastutuse. Mägironimisvarustuse, spetsiaalsete tööriistade ja tehnilise varustuse kasutamine võimaldab teil kiiresti lahendada kõige raskemaid ülesandeid, olgu see siis vajadus lõigata ohtlik puu üle traatide või lõigata aiad aias.

Moss eemaldamine

Moss muru, viljapuud, seintel või katustel on probleem, mida paljud aednikud näevad. Sammal ei saa mitte ainult rikkuda teie saidi välimust, vaid põhjustada ka tõsist kahju. Sambla poolt kahjustatud muru lakkab kasvamast, katused ja seinad hävitatakse taimede poolt ning viljapuude sammal elab mitmesugused parasiidid ja kahjurid.

Sambla hävitamine ei ole lihtne. On vaja mitte ainult vabaneda juba olemasolevatest parasiittaimedest, vaid ka vältida uute tekkimist. Selleks teostatakse aeg-ajalt territooriumi ennetav ravi.

Stump eemaldamine

Vanad kändud ja kändud äsja lõigatud puudelt saidil võivad muutuda terveks probleemiks ja peavaluks. Sageli pärast puude eemaldamist unustatakse nad lihtsalt, mitte mõtlema kahjule, mida nad võivad naaberpuudele ja põõsastele tekitada. Ja vaade kohast, kus kändud jäeti, ei ole silmale üldse meeldiv.

Kannud tuleb eemaldada. Ja kui on võimalik kaevata väikeseid kühveldada kühvli, kirve ja saagiga, siis tuleb suurte kändude eemaldamiseks otsida spetsialistide ja erivarustuse abi.

Hüljatud kändude oht on see, et varre kahjurid, bakterid ja seente spoorid hakkavad neile aktiivselt levima. Loomulikult ei ole see terve puude puhul, mis võivad kergesti nakatuda, seda üldse vaja isegi siis, kui kännu pole lähedal. Seega võib ainult üks kännu põhjustada kogu aiale olulist kahju.

Geodeesia

Täielik valik geodeetilisi teenuseid Eestis. Tänapäeval ei toimu geodeetiliste uuringutega mingisugune projekteerimis- ja ehitus- ning ehitustegevus konkreetsel maatükil.

Geodeetilised tööd on ehituse oluline etapp, et koguda olulisi andmeid territooriumi looduslike tingimuste kohta, objektiivi toimimisega seotud küsimuste kavandamiseks ja lahendamiseks seoses saadud teabega.

    SAATA TAOTLUSE ERIPAKKUMISE SAAMISEKS